Oferta jonë
    Oferta e Bastores
    Gjithsej Lojë te lajmruara ne faqe: 617
    1X2
    20:3005-29Al-zawraa ScAl-quwa Al-jawiy0:00:1+FIN

    1X2
    16:3005-28Niger U17Guinea U170:01:3+FIN
    19:3005-28Ghana U17Mali U170:10:1+FIN

    1X2
    17:0005-26Usm El HarrachCs Constantine1:01:1+FIN
    23:0005-27Mc AlgerCr Belouizdad1:01:0+FIN

    1X2
    12:0005-26Usm El Harrach UCs Constantine U0:11:1+FIN

    1X2
    23:5505-26AldosiviIndependiente0:00:0+FIN
    19:0005-27ColonGimnasia1:01:2+FIN
    21:1505-27BanfieldTemperley2:03:1+FIN
    22:1505-27NewellsOlimpo Bahia1:03:2+FIN
    23:5505-27HuracanBoca Juniors0:01:1+FIN
    23:5505-27Racing ClubSan Lorenzo0:02:1+FIN
    23:5505-27San Martin S.j.Sarmiento Jun1:14:2+FIN
    19:0005-28Def. JusticiaTigre0:01:0+FIN
    21:1505-28Arsenal S.Lanus0:00:2+FIN
    22:0005-28Talleres CordobAt. Tucuman1:02:1+FIN
    23:1505-28River PlateRosario0:00:0+FIN
    23:3005-28Atletico RafaelBelgrano1:21:2+FIN
    23:5505-28PatronatoGodoy Cruz0:20:3+FIN

    1X2
    23:5505-26Ferro CarrilChacarita Jr0:00:0+FIN
    18:0505-27AlmagroInstituto1:02:0+FIN
    20:3005-27All BoysSan Martin De Tu0:10:2+FIN
    20:3005-27Brown De AdrogueSportivo Estudia0:00:1+FIN
    22:0005-27Atletico ParanaAtletico Douglas1:01:0+FIN
    16:0005-28Santamarina De TLos Andes0:02:1+FIN
    20:0005-28Central Cordoba Argentinos Junio0:10:1+FIN
    20:0005-28Guillermo BrownCrucero Del Nort0:01:0+FIN
    20:3005-28FlandriaJuventud Unida D1:14:1+FIN
    21:0005-28Boca UnidosNueva Chicago0:10:2+FIN

    1X2
    18:0505-27Fenix PilarDeportivo Moron0:11:1+FIN
    16:0005-28Almirante BrownAcassuso0:00:0+FIN
    16:0005-28Ca San TelmoColegiales2:02:1+FIN
    18:0005-28Tristan SuarezEstudiantes Buen0:00:1+FIN
    20:3005-28PlatenseTalleres Rde0:20:2+FIN
    20:3005-28Uai UrquizaDeportivo Espano1:01:0+FIN
    19:0505-29RiestraCa Atlanta0:00:0+FIN
    20:3005-29Barracas CentralCa Excursionista1:02:0+FIN

    1X2
    20:3005-26BerazateguiDeportivo Laferr1:15:1+FIN
    20:3005-26Ca San MiguelArgentino De Qui1:02:0+FIN
    20:3005-26San Martin BurzaSportivo Italian3:04:2+FIN
    20:3005-29Argentino MerloClub Lujan0:00:2+FIN
    20:3005-29Ferrocarril MidlDeportivo Merlo1:11:1+FIN
    20:3005-29Sportivo Dock SuJ.j. De Urquiza0:01:0+FIN

    1X2
    20:3005-26Deportivo LinierAtletico Lugano0:02:0+FIN
    20:3005-29Club Atletico AtDeportivo Paragu2:15:3+FIN
    20:3005-29Club Atletico ClAtletico Ituzain1:22:3+FIN
    20:3005-29General LamadridClub Leandro N. 0:01:1+FIN
    20:3005-29Juventud Unida DYupanqui0:00:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Pyunik Yerevan Ararat Yerevan0:12:1+FIN
    17:0005-27Gandzasar Banants Yerevan1:12:1+FIN
    15:0005-28Alashkert MartunShirak Gyumri1:03:1+FIN

    1X2
    20:4505-29Al-ainEsteghlal Fc2:06:1+FIN
    21:0005-29Al-ahli DubaiAl-ahli Jeddah0:21:3+FIN

    1X2
    12:1505-26Bentleigh GreensNorth Geelong Wa1:03:0+FIN
    12:1505-26Pascoe ValeMelbourne Knight0:12:1+FIN
    11:0005-27Hume CitySt. Albans Saint1:02:1+FIN
    12:3005-29Bulleen LionsOakleigh Cannons1:23:2+FIN

    1X2
    16:3005-28Admira WackerAustria Wien1:11:6+FIN
    16:3005-28Rapid WienSt. Polten1:12:1+FIN
    16:3005-28RiedMattersburg0:22:3+FIN
    16:3005-28Wolfsberger AcSturm1:01:0+FIN
    16:3005-28SalzburgAltach1:01:0+FIN

    1X2
    19:3005-26Wsg WattensAustria L2:22:2+FIN
    19:3005-26Bw LinzLiefering0:00:0+FIN
    19:3005-26Fac Team Fur WiKapfenberg2:03:1+FIN
    19:3005-26Sv HornLask0:01:2+FIN
    19:3005-26Wiener Neust.Wacker Tirol1:11:3+FIN

    1X2
    18:3005-26Admira Wacker IiAustria Wien Ii1:11:2+FIN
    18:3005-26NeusiedlSku Amstetten0:00:0+FIN
    18:3005-26Rapid Wien IiTraiskirchen Fcm0:02:2+FIN
    18:3005-26St. Polten IiSc Ritzing2:14:2+FIN
    18:3005-26Sv SchwechatParndorf0:12:2+FIN
    19:0005-26Gleisdorf 09Wolfsberg3:05:2+FIN
    19:0005-26GrieskirchenSk Austria Klage2:22:5+FIN
    19:0005-26HartbergSk Vorwarts Stey1:02:1+FIN
    19:0005-26Sc Copacabana KaSv Allerheiligen1:03:0+FIN
    19:0005-26Sparkasse WeizDeutschlandsberg0:00:0+FIN
    19:0005-26Sv LafnitzFc Pasching/lask0:20:2+FIN
    16:0005-27Atsv Stadl-pauraSturm Ii1:11:3+FIN
    16:0005-27Usk AnifFc Hard1:14:1+FIN
    17:0005-27Sv Austria SalzbWorgl1:01:1+FIN
    17:0005-27Usc EugendorfWacker Innsbruck2:14:1+FIN
    17:0005-27PinzgauMohren Dornbrin 0:00:0+FIN
    17:0005-27Sak 1914Vfb Hohenems0:00:0+FIN

    1X2
    17:0005-26GorodeyaNeman0:01:0+FIN
    18:0005-26Fc KrumkachyFc Isloch Minsk2:02:0+FIN
    19:0005-26Fc VitebskBate Borisov0:01:0+FIN
    15:0005-27NaftanFc Minsk0:10:1+FIN
    16:0005-27Fc SlutskSlavia Moz0:00:0+FIN
    17:0005-27Torpedo ZhFc Gomel1:01:0+FIN

    1X2
    16:0005-28Dinamo BrestShakhter Sol0:01:1+FIN

    1X2
    20:3005-27GenkSt Truiden2:03:0+FIN

    1X2
    21:0005-26PetroleroReal Potosi2:05:0+FIN
    23:5505-26BolivarBlooming2:05:0+FIN
    21:0005-27Nacional PotosiCd Guabira0:12:1+FIN
    21:0005-28Universitario SuJorge Wilsterman1:01:0+FIN
    23:1505-28San Jose De OrurThe Strongest0:00:1+FIN
    23:5505-28Oriente PetrolerSport Boys Warne0:01:1+FIN

    1X2
    17:0005-28Fk KrupaSarajevo0:01:0+FIN
    17:0005-28ZeljeznicarRadnik Bijeljina0:12:1+FIN
    17:0005-28ZrinjskiSloboda Tuzla2:03:0+FIN

    1X2
    21:0005-27VascoFluminense1:03:2+FIN
    23:5505-27Sao PauloPalmeiras0:02:0+FIN
    23:5505-27VitoriaCoritiba0:00:1+FIN
    16:0005-28Atletico MgPonte Preta1:02:2+FIN
    21:0005-28SantosCruzeiro0:00:1+FIN
    21:0005-28Atletico PrFlamengo0:11:1+FIN
    21:0005-28Atletico GoCorinthians0:10:1+FIN
    23:0005-28Sport RecifeGremio1:24:3+FIN
    23:5505-28BotafogoBahia1:01:0+FIN

    1X2
    23:5505-26GoiasBrasil De Pelot1:11:1+FIN
    23:5505-26CriciumaAmerica Mg0:01:3+FIN
    23:5505-26BoaOeste1:01:1+FIN
    21:3005-27PaysanduInternacional0:01:0+FIN
    21:3005-27NauticoCeara0:00:2+FIN
    21:3005-27LondrinaLuverdense1:03:1+FIN
    21:3005-27AbcVila Nova1:01:0+FIN
    23:5505-27JuventudeParana0:02:1+FIN

    1X2
    23:5505-26JoinvilleTupi0:11:1+FIN
    21:0005-27BragantinoYpiranga Rs1:01:0+FIN
    21:0005-27Moto Club MaConfianca Se1:04:0+FIN
    22:0005-27Sao BentoMacae0:02:1+FIN

    1X2
    20:0005-26Audax Sp U20Paulista U201:21:4+FIN
    20:0005-26Flamengo Sp U20Atibaia U201:12:2+FIN
    20:0005-26Guarani U20Corinthians U200:01:4+FIN
    20:0005-26Ituano U20Sao Carlos U201:12:2+FIN
    20:0005-26Santo Andre U20Gremio Osasco U21:14:1+FIN

    1X2
    16:4505-26MontanaLokomotiv G. Or1:11:1+FIN
    19:0005-26Neftochimic BurSlavia Sofia0:10:1+FIN
    17:3005-28Cska-sofiaLevski Sofia1:03:0+FIN
    20:0005-28Lok.plovdivDunav Ruse1:13:4+FIN
    16:3005-29Lokomotiv G-oMontana 19210:20:3+FIN
    19:0005-29Slavia SofiaNeftochimic3:05:2+FIN

    1X2
    12:0005-26Guangzhou EvergrChongqing Lifan1:02:0+FIN
    14:0005-26Guangzhou RfShanghai Shenhua0:00:0+FIN
    09:3005-27Guizhou ZhichengJiangsu Sainty0:12:2+FIN
    09:3005-27Liaoning HongyunYanbian Fude1:03:1+FIN
    13:3505-27Hebei Huaxia XinChangchun Yatai1:02:1+FIN
    13:3505-27Shanghai East AsBeijing Guoan1:05:1+FIN
    13:3505-27Tianjin QuanjianTianjin Teda1:03:0+FIN
    13:3505-28Shandong LunengHenan Constructi1:13:2+FIN

    1X2
    10:0005-27Baoding Yingli YMeizhou Hakka0:11:1+FIN
    13:0005-27Zhejiang YitengDalian Transcend0:31:3+FIN
    13:3505-27Shenzhen Ruby FcXinjiang Tiansha0:01:1+FIN
    09:3005-28Beijing RenheShijiazhuang Yj0:00:0+FIN
    13:3505-28Hangzhou LuchengDalian Yifang0:01:1+FIN
    13:4505-28Shanghai ShenxinQingdao Hainiu2:03:0+FIN

    1X2
    23:5505-25PatriotasEnvigado1:13:1+FIN
    23:5505-26Dep. TolimaLa Equidad1:01:1+FIN
    23:5505-27Santa FeAl. Petrolera1:01:1+FIN
    23:5505-27Rionegro FcJaguares0:10:1+FIN
    23:5505-27Dep. CaliMillonarios0:01:1+FIN
    23:5505-27BucaramangaAmerica Cali0:01:0+FIN
    22:1505-28Tigres FcHuila0:10:1+FIN
    23:5505-28Ind. MedellinAtletico Nacion0:14:3+FIN
    23:5505-28Dep. PastoJunior1:11:2+FIN

    1X2
    22:0005-28Llaneros VillaviBoyaca Chico0:01:0+FIN

    1X2
    18:0005-26SlavenHajduk0:21:2+FIN
    20:0005-26Rnk SplitOsijek0:00:1+FIN
    20:0005-26CibaliaLokomotiva Z.0:11:1+FIN
    16:0005-27ZapresicIstra0:10:3+FIN
    19:0005-27Dinamo ZagrebRijeka3:15:2+FIN

    1X2
    17:0005-27Fk PribramZlin0:10:2+FIN
    17:0005-27Hradec Kr.Bohemians 19050:01:0+FIN
    17:0005-27KarvinaFk Jablonec0:10:2+FIN
    17:0005-27PlzenVysocina Jih.1:02:0+FIN
    17:0005-27Slavia PrahaBrno2:04:0+FIN
    17:0005-27SlovackoSparta Praha0:01:1+FIN
    17:0005-27Slovan LiberecBoleslav2:04:0+FIN
    17:0005-27TepliceDukla Praha0:00:1+FIN

    1X2
    15:0005-28VlasimSokolov0:10:1+FIN
    15:0005-28BudejoviceTrinec1:03:0+FIN
    15:0005-28OpavaOlomouc1:02:0+FIN
    15:0005-28OstravaZnojmo2:03:0+FIN
    15:0005-28PardubiceVarnsdorf1:12:1+FIN
    15:0005-28ProstejovVitkovice0:30:3+FIN
    15:0005-28TaborskoViktoria Zizkov0:11:1+FIN
    15:0005-28Usti Nad LabemFrydek-mistek0:01:0+FIN

    1X2
    11:0005-29Budejovice U21Fk Pribram U211:11:3+FIN
    14:0005-29Jablonec U21Fc Karvina U212:02:0+FIN

    1X2
    13:0005-28Ac HorsensEsbjerg1:13:2+FIN
    16:0005-28BrondbyNordsjaelland1:01:2+FIN
    16:0005-28MidtjyllandLyngby0:20:3+FIN
    16:0005-28Fc CopenhagenSonderjyske2:02:0+FIN
    18:0005-28AarhusViborg1:01:0+FIN
    19:0005-29Randers FcOdense0:02:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Ab CopenhagenSkive0:11:1+FIN
    15:0005-27Fc HelsingorNaestved1:01:0+FIN
    15:0005-27FredericiaVejle1:13:1+FIN
    15:0005-27HobroVendsyssel Ff0:01:0+FIN
    15:0005-27KogeRoskilde0:01:0+FIN
    15:0005-27Nykobing FcFremad Amager1:02:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Bk Frem Naesby1:01:1+FIN
    15:0005-27Fredensborg Odder0:20:6+FIN
    15:0005-27Jammerbugt Holbaek1:01:1+FIN
    15:0005-27Svendborg Vejgaard0:20:2+FIN
    15:0005-27Sydvest Hellerup0:10:1+FIN
    15:0005-27Vsk Aarhus Middelfart0:00:1+FIN
    13:0005-28AvartaBrabrand1:02:0+FIN
    13:0005-28B93Aarhus Fremad0:01:0+FIN
    13:0005-28Kolding IfKjellerup2:14:1+FIN
    13:0005-28MarienlystThisted0:10:3+FIN
    15:0005-28HvidovreGreve0:00:1+FIN

    1X2
    23:0005-26Independ. Del VUniv. Catolica0:01:0+FIN
    19:0005-27El NacionalClan Juvenil1:03:1+FIN
    22:0005-27Fuerza AmarillaRiver Ecuador0:10:2+FIN
    19:0005-28MacaraDelfin Sc0:11:2+FIN
    19:0005-28Dep. CuencaEmelec1:12:2+FIN

    1X2
    18:0005-26AswanEl Masry Club0:01:2+FIN
    22:0005-28El DakhleyaZamalek Sc1:13:4+FIN

    1X2
    18:3005-27ArsenalChelsea1:02:1+FIN

    1X2
    16:0005-28BlackpoolExeter1:12:1+FIN
    16:0005-29HuddersfieldReading0:00:0+FIN

    1X2
    18:0005-29FloraSillamae Kalev2:13:2+FIN

    1X2
    15:0005-27Fc InfonetTammeka Tartu1:02:0+FIN

    1X2
    14:0005-27LahtiHjk Helsinki0:00:0+FIN
    14:0005-27HifkFc Inter0:10:2+FIN
    14:0005-27KemiVps0:10:1+FIN
    16:0005-27RopsKups0:00:1+FIN
    16:0005-27JjkIlves2:03:1+FIN
    17:0005-27SjkMariehamn0:11:1+FIN

    1X2
    16:0005-27HakaOps1:11:2+FIN
    16:0005-28GnistanEif0:01:1+FIN
    17:3005-29OuluKpv0:01:2+FIN
    17:3005-29HonkaGrifk2:05:0+FIN
    17:3005-29TpsFf Jaro0:01:0+FIN

    1X2
    17:3005-26NupsTampere United0:11:1+FIN
    16:0005-27JbkTp-470:14:2+FIN
    16:0005-27MusaPeimari United2:03:1+FIN
    16:0005-27Pk Keski-uusimaaKultsu0:00:0+FIN
    16:0005-27GbkOtp0:01:0+FIN
    16:0005-28Ac KajaaniVifk0:02:1+FIN
    16:0005-28Lahti Ak./kuusysKlubi 040:21:5+FIN
    16:0005-28Pk-37Js Hercules0:00:0+FIN
    17:3005-28Mikkelin PalloilJaps0:01:0+FIN
    17:3005-28Narpes KraftKajaani Haka2:04:1+FIN
    17:3005-29Bk-46Kapa0:00:0+FIN
    17:3005-29SudetKtp0:20:2+FIN
    17:3005-29VilliketutSc Kufu-980:01:1+FIN
    17:3005-29EspooFc Viikingit0:12:2+FIN

    1X2
    21:0005-28LorientTroyes0:00:0+FIN

    1X2
    21:0005-27AngersPsg0:00:1+FIN

    1X2
    18:0005-28OrleansParis Fc0:01:0+FIN

    1X2
    14:0005-26Kitchee FcTottenham0:21:4+FIN

    1X2
    23:5505-27HondurasEl Salvador2:02:2+FIN
    23:5505-27MexicoCroatia0:21:2+FIN

    1X2
    20:0005-27Ein. FrankfurtDortmund1:11:2+FIN

    1X2
    19:0005-26Eintracht RheineSc Buer-hassel0:03:0+FIN
    19:0005-26Hennef 05Vfl Rheinbach1:15:1+FIN
    20:0005-26Inde HahnWegberg-beeck0:00:3+FIN

    1X2
    18:0005-26Regensburg1860 Munich1:01:1+FIN
    14:0005-28UnterhachingElversberg0:03:0+FIN
    14:0005-28Viktoria KolnCarl Zeiss Jena0:22:3+FIN
    14:3005-28Sv Waldhof MannhMeppen0:00:0+FIN
    20:3005-29Eintracht BraunsWolfsburg0:00:1+FIN

    1X2
    17:1505-28PanathinaikosPanionios1:01:0+FIN
    19:3005-28Aek AthensPaok Saloniki1:01:0+FIN

    1X2
    23:5505-27MunicipalGuastatoya1:02:0+FIN

    1X2
    12:3005-28Fc UtrechtAz Alkmaar2:03:0+FIN
    14:3005-28RodaMvv Maastricht1:01:0+FIN
    16:4505-28Nec NijmegenNac Breda1:11:4+FIN

    1X2
    23:5505-28MotaguaCd Honduras1:03:0+FIN

    1X2
    19:0005-27HaladasGyirmot Se0:11:2+FIN
    19:0005-27FerencvarosUjpest1:02:0+FIN
    19:0005-27DiosgyoriDebrecen0:21:3+FIN
    19:0005-27VasasMezokovesd-z.0:01:1+FIN
    19:0005-27PaksMtk0:01:1+FIN
    19:0005-27HonvedVideoton0:01:0+FIN

    1X2
    16:0005-27Ka AkureyriVikingur R.0:02:2+FIN
    18:0005-27Vestmannae.Ia Akranes0:11:4+FIN
    20:0005-28BreidablikVikingur O.2:12:1+FIN
    21:1505-28FjolnirStjarnan0:11:3+FIN
    21:1505-28GrindavikValur0:01:0+FIN
    22:0005-28ReykjavikHafnarfjord0:12:2+FIN

    1X2
    21:1505-26FramIr Reykjavik0:02:1+FIN
    21:1505-26GrottaThrottur Reykjav0:10:3+FIN
    18:0005-27ThorHaukar1:12:1+FIN
    19:0005-28Hk KopavogurFylkir0:30:3+FIN

    1X2
    15:3005-27Ps TniPersela Lamongan2:03:2+FIN
    15:3005-27Sriwijaya FcMadura United0:00:0+FIN
    15:3005-28AremaMitra Kukar0:02:0+FIN
    15:3005-29Pusamania BorneoBhayangkara Sura1:03:0+FIN
    15:3005-29Semen PadangPersiba Balikpap1:02:1+FIN

    1X2
    20:4505-26St. PatricksDundalk0:10:2+FIN
    20:4505-26DroghedaDerry City0:00:0+FIN
    20:4505-26BraySligo2:12:2+FIN
    20:4505-26Galway United FBohemians0:21:2+FIN
    20:4505-26Cork CityShamrock R.1:14:1+FIN
    21:0005-26Finn HarpsLimerick3:13:2+FIN

    1X2
    20:4505-26AthloneUcd0:00:2+FIN
    20:4505-26ShelbourneCabinteely1:21:4+FIN
    20:1505-27Cobh RamblersWaterford0:00:0+FIN
    20:3005-27LongfordWexford Y2:05:0+FIN

    1X2
    15:0005-26Fc Kafr QassemHapoel Nazareth 0:11:1+FIN

    1X2
    18:0005-27BolognaJuventus0:01:2+FIN
    18:0005-27AtalantaChievo0:01:0+FIN
    15:0005-28CagliariMilan1:02:1+FIN
    18:0005-28SampdoriaNapoli0:22:4+FIN
    18:0005-28RomaGenoa1:13:2+FIN
    20:4505-28PalermoEmpoli0:02:1+FIN
    20:4505-28InterUdinese3:05:2+FIN
    20:4505-28TorinoSassuolo3:25:3+FIN
    20:4505-28FiorentinaPescara0:12:2+FIN
    20:4505-28CrotoneLazio2:13:1+FIN

    1X2
    20:3005-29FrosinoneCarpi Fc0:00:1+FIN

    1X2
    16:3005-27VeneziaFoggia1:32:4+FIN

    1X2
    20:3005-26CarpiFrosinone0:00:0+FIN
    20:3005-27BeneventoPerugia0:01:0+FIN
    16:0005-28AkragasMelfi0:11:1+FIN
    16:3005-28Fano Alma J.Forli1:02:0+FIN
    16:3005-28TeramoLumezzane0:00:0+FIN
    17:0005-28PratoTuttocuoio1:11:1+FIN
    17:0005-28CarrareseLupa Roma0:01:0+FIN
    17:0005-28ViboneseCatanzaro1:11:1+FIN

    1X2
    23:5505-26Kashiwa ReysolOmiya Ardija1:14:2+FIN
    23:5505-26Shimizu S-pulseYokohama Fm0:11:3+FIN
    23:5505-26HiroshimaJubilo Iwata0:00:0+FIN
    12:0005-27Sagan TosuCon.sapporo1:01:0+FIN
    23:5505-27Vegalta SendaiAlbirex Niigata0:02:1+FIN
    23:5505-27Fc TokyoKofu1:11:1+FIN
    10:0005-28Vissel KobeCerezo Osaka1:11:2+FIN

    1X2
    23:5505-26TokushimaKamatamare San0:11:1+FIN
    23:5505-26Shonan BellmareYamagata0:00:1+FIN
    23:5505-26KyotoFc Gifu0:01:1+FIN
    23:5505-26Renofa YamaguchMachida Zelvia0:10:1+FIN
    23:5505-26ChibaEhime Fc3:14:2+FIN
    11:0005-27Yokohama FcNagoya1:01:2+FIN
    12:0005-27V-varen NagasakTokyo Verdy1:01:0+FIN
    23:5505-27Avispa FukuokaThespakusatsu G1:31:3+FIN
    23:5505-27KumamotoMito0:32:3+FIN
    23:5505-27Oita TrinitaOkayama0:01:1+FIN
    12:0005-28Zweigen KanazawYamaga0:00:4+FIN

    1X2
    15:0005-27AktobeIrtysh Pavlodar0:01:2+FIN
    15:0005-27TarazTobol Kostanay0:01:0+FIN
    10:0005-28Fc Okzhetpes KokOrdabasy0:21:2+FIN
    14:0005-28Fc AstanaShakhtyor Karaga3:04:1+FIN
    14:0005-28KaisarKairat Almaty1:21:2+FIN
    15:0005-28AtyrauAkzhayik1:02:0+FIN

    1X2
    18:0005-26Sk BabiteFk Liepaja0:01:2+FIN
    15:0005-27Fk JelgavaVentspils1:01:0+FIN
    17:0005-27Riga FcSpartaks0:11:1+FIN
    16:0005-28Rigas Futbola SMetta/lu1:23:2+FIN

    1X2
    18:0005-26Rca Raja CasablaDifaa El Jadida1:04:1+FIN
    18:0005-26Chabab Casba TadKac Kenitra0:00:0+FIN
    20:0005-26Olympique SafiRenaissance De B0:00:1+FIN
    22:0005-26Hassania AgadirChabab Rif Al Ho1:03:1+FIN
    23:5505-28Fus RabatMaghreb Athletic1:11:1+FIN
    23:5505-28Kawkab MarrakechWydad Casablanca1:12:3+FIN

    1X2
    23:5505-28Chivas GuadalajaTigres Uanl1:02:1+FIN

    1X2
    17:3005-27Fk ZetaBokelj Fk1:01:0+FIN
    17:3005-27GrbaljFk Petrovac0:01:0+FIN

    1X2
    23:5505-27Fc EdmontonIndy Eleven2:02:1+FIN
    23:5505-27Miami FcPuerto Rico Fc0:01:1+FIN
    23:5505-27New York CosmosSan Francisco De0:12:1+FIN
    22:0005-28Jacksonville ArmCarolina Railhaw2:02:1+FIN

    1X2
    18:0005-27SandefjordOdd Ballklubb0:00:0+FIN
    18:0005-28BrannAalesund1:01:1+FIN
    18:0005-28HaugesundSarpsborg0:00:0+FIN
    18:0005-28LillestromTromso1:14:1+FIN
    18:0005-28Kristiansund BkSogndal1:01:1+FIN
    18:0005-28MoldeStabaek2:03:1+FIN
    20:0005-28ValerengaRosenborg0:11:1+FIN
    19:0005-29StromsgodsetViking2:04:2+FIN

    1X2
    15:0005-27StartJerv2:03:2+FIN
    18:0005-28Bodo/glimtMjondalen0:01:0+FIN
    18:0005-28FredrikstadArendal0:01:1+FIN
    18:0005-28TromsdalenRanheim0:23:2+FIN
    18:0005-28AsaneStrommen1:22:2+FIN
    18:0005-28ElverumLevanger0:10:2+FIN
    18:0005-28KongsvingerFloro0:12:1+FIN
    18:0005-28Sandnes UlfUll/kisa0:00:0+FIN

    1X2
    16:0005-27Grorud Follo1:03:0+FIN
    14:0005-28BrumunddalAlta0:00:0+FIN
    15:0005-28KjelsasSkeid Oslo1:01:1+FIN
    15:0005-28Ham KamRaufoss1:02:0+FIN
    16:0005-28FinnsnesBaerum2:02:3+FIN
    16:0005-28Asker FhNybergsund2:02:2+FIN
    19:0005-29KfumValerenga Ii4:04:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Vard-haugesundHonefoss1:02:0+FIN
    14:0005-28FanaNotodden0:13:1+FIN
    15:0005-28HoddNest-sotra1:02:3+FIN
    16:0005-28BryneVindbjart0:03:1+FIN
    16:0005-28Fram LarvikByasen0:02:1+FIN
    16:0005-28NardoEgersund1:12:1+FIN

    1X2
    18:0005-29Palestinian ForcShabab Al-khalee0:00:1+FIN

    1X2
    23:0005-28Cerro PortenoSportivo Luqueno1:02:1+FIN
    23:5505-28Club LibertadClub Sol De Amer1:03:0+FIN

    1X2
    22:3005-26UtcJuan Aurich3:03:0+FIN
    19:3005-27Ayacucho FcComerciantes Un2:35:3+FIN
    22:0005-27Sporting Cr.Sport Huancayo2:02:0+FIN
    23:5505-27Sport RosarioDeportivo Munic0:01:0+FIN
    23:5505-27Academia CanAlianza At.0:02:1+FIN
    18:1505-28MelgarSan Martin1:12:3+FIN
    20:3005-28Un. ComercioUniversitario0:11:2+FIN
    23:0005-28Alianza LimaReal Garcilaso1:02:0+FIN

    1X2
    18:0005-27SlaskCracovia2:02:0+FIN
    18:0005-27Piast GliwiceWisla Plock0:04:0+FIN
    18:0005-27Gornik LecznaZaglebie L.1:11:3+FIN
    18:0005-27ArkaRuch Chorzow1:11:1+FIN
    18:0005-28Termalica NieciJagiellonia0:21:2+FIN
    18:0005-28Lech PoznanWisla2:12:1+FIN
    18:0005-28Lechia G.Pogon Sz.2:04:0+FIN
    18:0005-28KoronaLegia W.0:10:1+FIN

    1X2
    12:3005-28Olimpia Gr.Gks Katowice0:00:2+FIN
    12:3005-28Wigry SuwalkiChojniczanka Ch0:22:3+FIN
    12:3005-28Bytovia BytowStomil0:01:0+FIN
    12:3005-28Gks TychyStal Mielec0:01:4+FIN
    12:3005-28Miedz LegnicaPogon Siedlce1:03:0+FIN
    12:3005-28Sandecja NsWisla Pulawy0:00:0+FIN
    12:3005-28Mks KluczborkZnicz Pruszkow1:02:2+FIN
    12:3005-28Gornik ZabrzePodbeskidzie2:04:0+FIN
    12:3005-28Chrobry GlogowZaglebie Sosnow1:01:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Blekitni StargarWarta Poznan1:12:2+FIN
    15:0005-27Kotwica KolobrzePolonia Warszawa1:12:2+FIN
    15:0005-27Polonia Bytom S. Wola0:01:1+FIN
    15:0005-27Puszcza Gryf Wejherowo0:00:0+FIN
    15:0005-27Radomiak Radom Legionowo0:00:1+FIN
    15:0005-27Rakow Odra Opole1:03:0+FIN
    15:0005-27Siarka TarnobrzeRow Rybnik1:32:4+FIN
    15:0005-27Zambrow Elblag0:22:3+FIN

    1X2
    18:1505-28BenficaGuimaraes0:02:1+FIN

    1X2
    19:3005-26PanduriiGaz Metan.0:00:0+FIN
    19:3005-28Acs Poli TimisoAsa Targu Mures2:03:1+FIN
    19:3005-29ConcordiaFc Botosani0:12:1+FIN

    1X2
    10:0005-28Dacia Unirea BraJuventus Bucures0:20:3+FIN
    10:0005-28Foresta SuceavaOlimpia Satu Mar0:20:4+FIN
    11:3005-28Csm Metalul ResiSepsi0:00:1+FIN
    17:0005-28Cs MioveniAfumati Cs0:21:3+FIN
    17:0005-29Fc Brasov Luceafarul Orade1:01:1+FIN

    1X2
    19:4505-27Fc VoluntariFc Astra Giurgi0:11:1+FIN

    1X2
    14:0005-28Gazovik OrenburSka-khabarovsk0:00:0+FIN
    17:0005-28Arsenal TulaEnisey1:01:0+FIN

    1X2
    15:3005-26As KigaliRwanda Police0:31:3+FIN
    15:3005-26PepinieriAmagaju1:01:1+FIN
    15:3005-26MusanzeMukura Vs1:14:2+FIN

    1X2
    16:0005-28HamiltonDundee Utd0:01:0+FIN

    1X2
    16:0005-27CelticAberdeen1:12:1+FIN

    1X2
    18:0005-27PartizanCrvena Zvezda1:01:0+FIN

    1X2
    13:3005-26BalestierGeylang Interna0:10:1+FIN
    13:3005-26Albirex NiigataGarena Young Li4:08:0+FIN

    1X2
    14:3005-29Warriors Boeung Ket0:01:4+FIN

    1X2
    17:3005-27TrnavaZl. Moravce3:03:1+FIN
    17:3005-27As TrencinTatran Presov2:04:0+FIN
    17:3005-27RuzomberokDunajska St.2:02:0+FIN
    17:3005-27ZilinaZp Sport Podbre1:04:0+FIN

    1X2
    16:5505-27DomzaleNk Celje0:21:4+FIN
    16:5505-27KoperGorica0:00:1+FIN
    16:5505-27MariborNk Krsko1:01:0+FIN
    16:5505-27Olimpija LjubljaNk Aluminij1:01:0+FIN
    16:5505-27Rudar VelenjeNk Radomlje0:00:0+FIN

    1X2
    15:0005-27Polokwane Cape Town City2:24:2+FIN
    15:0005-27Supersport Utd Platinum Stars0:00:1+FIN
    15:0005-27Ajax Cape Town Baroka0:00:1+FIN
    15:0005-27Golden Arrows Orlando Pirates0:12:1+FIN
    15:0005-27Highlands Mamelodi Sundown1:22:2+FIN
    15:0005-27Kaizer Chiefs Bidvest Wits0:01:0+FIN

    1X2
    23:5505-26Jeonbuk M.Suwon Bw1:02:0+FIN
    11:0005-27Pohang StGangwon Fc0:11:2+FIN
    12:0005-27Fc SeoulUlsan Hyundai0:00:0+FIN
    12:0005-28Daegu FcSangju San.1:02:0+FIN
    12:0005-28Jeonnam DragonsIncheon United3:03:2+FIN

    1X2
    12:0005-27AnyangGyeongnam Fc1:21:2+FIN
    12:0005-28Busan I.parkSuwon Fc1:02:2+FIN
    12:3005-29Ansan GreenersSeoul E-land Fc0:11:2+FIN
    12:3005-29Bucheon Fc 1995Seongnam Ilhwa C0:10:2+FIN

    1X2
    20:0005-26LevanteUcam Murcia1:13:1+FIN
    16:0005-27HuescaLugo1:01:0+FIN
    18:0005-27ValladolidGetafe0:01:0+FIN
    18:0005-27AlmeriaMirandes1:02:0+FIN
    18:0005-27Sevilla BCadiz2:03:3+FIN
    12:0005-28AlcorconTenerife0:21:3+FIN
    16:0005-28ZaragozaVallecano1:01:1+FIN
    18:0005-28MallorcaNumancia0:00:0+FIN
    18:0005-28GimnasticGirona0:13:1+FIN
    18:0005-28ElcheReus0:01:1+FIN
    20:3005-28CordobaOviedo3:04:2+FIN

    1X2
    21:3005-27BarcelonaAlaves3:13:1+FIN

    1X2
    18:0005-27La Hoya LorcaAlbacete0:00:0+FIN
    18:0005-27Valencia BCelta Vigo B1:13:1+FIN
    12:0005-28Cd ToledoAtletico Balear1:01:2+FIN
    18:0005-28SantanderRayo Majadahond0:03:0+FIN
    18:0005-28FuenlabradaVillanovense0:00:1+FIN
    18:0005-28LinaresBurgos0:11:2+FIN
    18:0005-28San Sebastian DLevante B0:00:0+FIN
    19:0005-28Cultural LeonesBarcelona B0:12:1+FIN
    19:0005-28MurciaPontevedra0:01:1+FIN
    20:0005-28AlcoyanoCartagena0:00:2+FIN

    1X2
    17:3005-27Pena SportLas Palmas Atlet0:10:3+FIN
    18:0005-27Deportivo VitoriCd Azuaga0:00:0+FIN
    18:0005-27EcijaScd Durango0:01:0+FIN
    18:0005-27G. SegovianaMalaga Ii2:04:0+FIN
    18:0005-27Naxara CdMar Menor Cf1:01:1+FIN
    18:0005-27Ca CirboneroCd Guadalajara1:01:0+FIN
    11:3005-28AlziraScr Pena Deporti0:00:0+FIN
    11:3005-28PoblenseCastellon0:12:2+FIN
    12:0005-28AguilasUnionistas De Sa0:01:1+FIN
    12:0005-28Alaves IiFormentera0:00:1+FIN
    12:0005-28Alcobendas SportSd Logrones0:01:0+FIN
    12:0005-28Almeria IiUnion Langreo0:11:1+FIN
    12:0005-28Ud San FernandoCd Tuilla0:03:0+FIN
    12:0005-28VillarrobledoCd Cortes2:03:0+FIN
    12:0005-28Atletico M IiGimnastica Torre0:02:0+FIN
    12:0005-28Cd TropezonUd Ibarra0:03:1+FIN
    12:0005-28Deportivo IiCacereno0:02:0+FIN
    12:0005-28PeraladaMostoles0:02:0+FIN

    1X2
    16:0005-27DjurgardenAfc Eskilstuna1:04:1+FIN
    16:0005-27KalmarSundsvall3:03:0+FIN
    18:0005-27NorrkopingHalmstad1:13:2+FIN
    15:0005-28HammarbyJonkopings1:02:2+FIN
    17:3005-28GoteborgElfsborg1:11:1+FIN
    19:0005-29OrebroIk Sirius1:02:1+FIN
    19:0005-29AikMalmo0:00:1+FIN
    19:0005-29HackenOstersunds Fk0:10:1+FIN

    1X2
    16:0005-27VarbergsFalkenbergs2:13:5+FIN
    16:0005-27Norrby IfIk Frej2:03:0+FIN
    16:0005-27Dalkurd FfAtvidabergs1:03:0+FIN
    18:0005-27DegerforsGais1:02:1+FIN
    15:0005-28TrelleborgsOsters If3:04:1+FIN
    17:0005-28GefleBrommapojk.0:11:3+FIN
    19:0005-29HelsingborgSyrianska Fc1:13:1+FIN

    1X2
    16:0005-27SollentunaSandviken0:21:2+FIN
    15:0005-28BrageLulea Ifk1:02:1+FIN
    16:0005-28Arameisk-syriansTeam Tg Ff3:23:2+FIN
    16:0005-28Assyriska FfAkropolis If0:02:1+FIN
    16:0005-28Carlstad UnitedVasteras1:21:5+FIN
    17:0005-28Enskede IdrottskVasalund If0:20:2+FIN

    1X2
    16:0005-27Qviding FifIk Oddevold0:01:0+FIN
    16:0005-27UtsiktensKarlskrona Fk0:02:1+FIN
    16:0005-28AngelholmsLandskrona Bois0:10:1+FIN
    16:0005-28Mjallby AifHusqvarna Ff0:01:1+FIN
    17:0005-28Ljungskile SkAssyriska Gotebo2:02:1+FIN
    19:0005-29Fc RosengardKristianstads0:10:1+FIN

    1X2
    19:0005-29Asarums Lindsdals0:10:1+FIN
    19:0005-29Ifk Berga Nybro1:01:0+FIN
    19:0005-29Lidkopings Fk Uddevalla0:10:3+FIN
    19:0005-29Linkoping City Sylvia1:01:0+FIN
    19:0005-29Tvaakers Dalstorps1:01:2+FIN
    19:3005-29Eskilstuna City Habo0:02:0+FIN
    19:3005-29Skoftebyns Trollhattan1:11:1+FIN
    19:3005-29Stromsbergs Upsala1:02:1+FIN
    19:3005-29Sundbybergs S. Kerbura0:01:3+FIN

    1X2
    16:0005-28LuzernVaduz1:12:2+FIN
    16:0005-28ThunYoung Boys0:00:0+FIN
    16:0005-28St. GallenSion0:01:1+FIN
    16:0005-28GrasshoppersBasel0:11:3+FIN
    16:0005-28LausanneLugano1:01:2+FIN

    1X2
    19:0005-27ChiassoLe Mont1:22:2+FIN
    19:0005-27WohlenWil0:02:1+FIN
    19:0005-27XamaxWinterthur2:04:1+FIN
    19:0005-27SchaffhausenZurich0:20:4+FIN
    19:0005-27ServetteAarau0:01:0+FIN

    1X2
    13:0005-27RatchaburiThai Honda Fc3:03:2+FIN
    14:0005-27BuriramBangkok United1:02:1+FIN
    15:0005-27Sisaket FcPort Fc0:12:2+FIN
    13:0005-28Super Power SamuUbon Umt0:00:1+FIN
    13:0005-28Suphanburi F.c.Siam Navy2:02:0+FIN
    14:0005-28Bangkok GlassNakhon Ratchasim0:01:0+FIN
    14:0005-28SukhothaiPattaya United0:02:0+FIN

    1X2
    16:3005-27Cs Hammam-lifClub Africain0:20:3+FIN
    16:3005-28Us Ben GuerdeneEsperance Tunis0:00:0+FIN

    1X2
    15:0005-27KasimpasaAntalyaspor0:10:3+FIN
    15:0005-27KonyasporAkhisar Bel0:20:3+FIN
    17:0005-27Istanbul BasaksAdanaspor1:12:1+FIN
    18:0005-27FenerbahceTrabzonspor1:01:1+FIN
    15:0005-28BursasporGenclerbirligi1:01:2+FIN
    15:0005-28KarabuksporKayserispor0:12:2+FIN
    15:0005-28OsmanlisporRizespor1:11:2+FIN
    18:0005-28GaziantepsporBesiktas0:20:4+FIN
    19:0005-29AlanyasporGalatasaray1:32:3+FIN

    1X2
    18:0005-29EskisehirsporGiresunspor1:01:0+FIN
    20:3005-29BolusporGoztepe Izmir0:00:2+FIN

    1X2
    15:0005-26Kampala City CouExpress Fc1:03:2+FIN

    1X2
    18:0005-26Olimpik DonetskFc Oleksandriya0:00:0+FIN
    18:0005-26Chornomorets OdZorya Luhansk0:10:1+FIN
    18:3005-26Shakhtar DDynamo Kyiv1:12:3+FIN
    16:0005-27Zirka KirovohraStal Dniprodzer0:00:1+FIN
    16:0005-27VorsklaDnipro Dniprope0:01:0+FIN

    1X2
    20:3005-27Plaza Colonia Rampla Juniors0:00:0+FIN
    20:3005-27Defensor Sp. Sisley1:02:2+FIN
    20:3005-27Liverpool M. Boston River1:22:3+FIN
    20:3005-28Sud AmericaDanubio0:01:1+FIN
    20:3005-28Ca CerroRacing Montevide0:10:2+FIN
    20:3005-28Juventud De Las Wanderers Montev0:00:1+FIN
    23:5505-28Nacional MonteviRiver Plate Uru1:12:1+FIN

    1X2
    23:5505-25ChicagoDallas2:12:1+FIN
    23:5505-26Toronto FcColumbus2:05:0+FIN
    21:0005-27SeattlePortland1:01:0+FIN
    23:5505-27ColoradoKansas1:01:0+FIN
    23:5505-27VancouverWashington0:00:1+FIN
    23:5505-27Minnesota Un.Orlando City0:01:0+FIN
    23:5505-27New YorkNew England0:12:1+FIN
    23:5505-27San JoseLos Angeles2:32:4+FIN
    23:5505-27Salt LakePhiladelphia1:01:0+FIN
    23:0005-28Atlanta United New York City F3:03:1+FIN
    23:5505-28DallasHouston0:00:0+FIN

    1X2
    20:0005-27Ottawa FuryRichmond Kickers2:15:3+FIN
    23:0005-27Fc CincinnatiToronto Fc Ii1:01:0+FIN
    20:0005-28New York Red BulCharleston Batte0:12:1+FIN
    23:0005-28Bethlehem SteelHarrisburg City 1:03:1+FIN
    23:0005-28Seattle SoundersSacramento Repub0:02:2+FIN
    23:5505-28Vancouver WhitecReal Monarchs0:21:2+FIN

    1X2
    14:4505-26Met. Bekobod Nasaf Qarshi1:01:0+FIN
    15:0005-26Din. Samarkand Qizilqum Zarafsh0:00:1+FIN
    15:0005-26Kokand 1912 Buxoro2:02:1+FIN
    15:3005-26Mashal Muborak Obod2:03:0+FIN
    16:0005-26Pakhtakor Sogdiana2:13:2+FIN

    1X2
    21:0005-26Caracas Dep. Anzoategui0:01:0+FIN
    23:0005-27La Guaira Dep. Tachira1:13:2+FIN

    1X2
    10:0005-26Mexico (u20)Venezuela (u20)0:10:1+FIN
    13:0005-26Guinea (u20)Argentina (u20)0:20:5+FIN
    13:0005-26England (u20)S. Korea (u20)0:01:0+FIN
    10:0005-27Portugal (u20)Iran (u20)0:12:1+FIN
    10:0005-27Costa Rica (u20)Zambia (u20)1:01:0+FIN
    13:0005-27Japan (u20)Italy (u20)1:22:2+FIN
    13:0005-27Uruguay (u20)S. Africa (u20)0:00:0+FIN

    1X2
    11:0005-28Senegal U20Ecuador U200:00:0+FIN
    11:0005-28Usa U20Saudi Arabia U201:01:1+FIN